pühapäev, 28. juuni 2009

Uus kodu

Leidsimegi endale maja ja meie rõõmuks on siin ka bassein - juhuu! Ma ei jõua kokku lugedagi neid kordi palju ma seal ujumas käin :) No ok, mitte ujumas vaid rõnga peal ulpimas :D Mu enda kaasa võetud rõngas läks teisel päeval lössi millegipärast ja ma sain endale uue- ilusa roooooosa :)
Aaa teate, lõpuks ometi saime me mänguasjapoodi ;) ma ju sain oma sünnipäeval kingituseks palju raha ja siis mul lubati mida-iganes-ma-soovin poest osta ja seda ma ka tegin, kuigi mul jäi päris palju raha alles, niiet võin kasvõi igapäev mingi uue asja endale osta. Kõigepealt läksin ma mänguasjaleti juurde ja hoolika valimise peale võtsin ühe nukumaja, kokkupandava. Päris vahva selline, väiksed nukud ja koer ja majasisustus ka. Ja siis leidsin ma endale kõpsukad :D Kõpsukingad nohh, nagu päris preilidel ;) Ja kõpsukad on roosad - ma ei saa midagi parata, kui mu silmad vaid roosasid asju näevad :)
No ok. Ja siis ma mõtlesin, et mul võiks ju mõni uus kleit ka olla. Läksime emmega riideid siis vaatama ja kui päris aus olla, ega ma emme pakutud kleitidega rahul ei olnud, ma ikka tahtsin endale ise valida, tema ei tea midagi moest ju ;) ja ma sain endale kaks kleiti ja ühe pluusi koos rooooosade pükstega, vot need viimased on mu lemmikud, ma pole neid kaks päeva juba seljast võtnud, ma magaks ka nendega, kui ainult lubataks :)
Ja venna ostis endale suure pinksi laua ja mingid mänguasjad ka ;)

Kuna ma siin lõunat ei maga, sest lihtsalt pole aega, siis ma väsin suht ruttu õhtuks ära. Täna näiteks tahtsin ma juba kell 8 magama minna, aga emme arvas, et see pole hea mõte, äkki ma ärkan jube vara siis hommikul.

Mis me siin sööme mõtlete - täna näiteks tegi emme hakklihakastet ;) ja me kutsusime oma eestlastest sõbrad Tarmo ja see suur tüdruk kleidiga (Inga on tema nimi) ka sööma :)
Aga muidu me sööme siin kana ja kala ja kartulit ja hästi palju arbuusi ja ananassi ;) ja ma kindlasti proovin siin uusi asju ka, mitte nagu venna, kes ikka ei julge veel midagi uut proovida...

Ükspäev oli mul nii palav ja ma arvasin, et peaks Eestisse minema, siis saaks kombeka selga panna :D

Kallid teile kõigile!

1 kommentaar:

  1. Need kõpsukad sobivad sulle superrr hästi:) Nagu ka kõik muud roosad ja printsessilikud asjad!
    Ole aga hea tüdruk emmele ja issile ning õpeta siis ikka venna ka kõike head ja paremat sööma:)
    Kallistame sind,
    Poku tänava väike Sten emme-issiga

    VastaKustuta