esmaspäev, 22. juuni 2009

Sawadee ka! ( tai keeles "Tere")


Ma sain 4!
Juhuuuu, mul oli väga vahva sünnipäev Trikatrei mängutoas, kuhu ma kutsusin kõik oma kallid sõbrad :) Meil käis Pipi Pikksukk külas, kes tegi meile palju toredad mänge. Üks mäng oli kommisöömisemäng, kus pidi suhu panema hästi palju komme korraga ja siis suu täis ütlema Pipi Pikksukk ;) aga ma ei saanud aru, et mismoodi nüüd siis tohib täis suuga rääkida ja kodus ei tohi, aga Pipi ütles, et ainult siis võib nii teha, kui tema külas on :) Igatahes see oli üks üsna naljakas mäng :)
Ahjaa, sünnipäeva pidasin ma üks päev varem, 16 juunil. Tegelikult on minu sünnipäev 17 juuni ja ma olen sündinud oma vanaemaga ühel päeval, täpselt nagu minu emmegi. Ainult, et emme sündis siis, kui tema vanaema sai 50 ja mina siis, kui minu vanaema sai 51 :) Õigel päeval läksime vanaema Siiri juurde ja pidasime koos sugulastega kaks sünnipäeva korraga :)

Kaks päeva hiljem - 19 juuni ärkasime hästi vara, kell oli vist pool 6. Pakkisime oma asjad kokku ja Siiri ja Margus viisid meid sadamasse. Tädi Heidi ja Uku tulid ka meid saatma. Nad nutsid kõik ja ma olin natukene kurb sellepärast. Ega ma vist päris hästi aru ei saanud, et miks....
Laevaga sõitsime Soomemaale ja siis viis üks suur taksobuss meid lennujaama. Nii lahe on lennukiga sõita :) ainult et ühel päeval nelja lennukiga lennata on veidi väsitav, kuigi ma üldse ei jonninud sellepärast. Magasin vaheldumisi emme ja issi süles ja mul polnud häda midagi :)
Lennukite peal tõid tädid mulle ja vennale pliiatseid ja värviraamatuid ja igasugu lahedaid asju, nii et igav mul küll ei olnud.
Taimaale jõudsime õhtul kell 10, onu Tarmo tuli meile vastu ja ta oli kaasa võtnud jooki ja arbuusi ja igusugu maitsvaid asju.
Ja kohe esimesel päeval saime vennaga basseinis mürada, ohhh see oli nii tore :)
Mulle väga meeldib siin, siin on soe ja kõik tädid ja onud on nii sõbralikud.Kõik naeratavad koguaeg, sellepärast kutsutaksegi Taid naeratustemaaks ;)
Emme ja issi rentisid kaks rollerit ja me sõidame nendega siin ringi. Vot see on lahe!
Homme lähme maju vaatama, sest praegu me elame ajutises korteris kõrge mäe otsas :)
Ma ütlesin kohe neile, et me peame ikka otsima maja koos basseiniga, siis on lastel tore :)


Päikest teile, sest ma kuulsin et Eestis on praegu ainult 8 kraadi :S Nii kahju, te võiksite kõik siia meie juurde tulla, sest siin on praegu 35 kraadi sooja ja seda jätkub kõigile!

Kirjutamisteni :D

1 kommentaar:

  1. Sawadee ka sullegi:) Sinu sünnipäev oli tõesti tore - mulle väga meeldis! Väga huvitav on lugeda sinu blogi, nii et jätka aga samas vaimus ja proovi võimalikult palju kirja panna! Igatseme teid kõiki!!! Väike naabri Sten;)

    VastaKustuta