teisipäev, 9. november 2010

Järjekordsed tegemised
Siin taimaal käib kell küll topeltkiirusega :) Mitte, et ma kella nii hästi tunneks, aga isegi imestasin, et viimane postitus oli alles augustis!?

Augusti lõpus, peaaegu kohe peale minu viimast postitust leidsid meie sõbrad Birgit ja Ardi tee äärest pisikese kutsupoja. Ta oli seal päris üksi, sest tema ema oli auto alla jäänud. Emme arvas, et see kutsu võis umbes 3 nädala vanune olla. Tahtsime seda kutsupoega aidata ja viisime ta arsti juurde. Talle anti ussirohtu ja arst vaadas ta üle, kuna tal oli terve keha imelikke verised laike täis. Õnneks polnud tal midagi viga ja haavad olid ka paranemas. Kuna Birgitil ja Ardil on pisikene tütrekene, siis nad ei julgenud kutsut enda juurde ööseks võtta. Kutsu tuli meile ööbima :)
Emme magas temaga madratsi peal suures toas ja hommikul viisime ta koerte varjupaika. Ennem seda pani emme oma lucky paela talle kaela ja tema nimeks saigi Lucky :) Me väga loodame, et ta leidis endale hea ja toreda kodu!


Oktoobri alguses käisime Phi Phi saarel matkamas ja snorgeldamas. Ma käisin seal juba teist korda, esimest korda olime seal ainult 30 min, kuna tegime vaid ühe päevase laevatripi.
Seekord ööbisime ka ja see meeldis mulle väga.
Hommikul tuli meile buss järgi, mis viis meid sadamasse. Sealt sõitsime suure laevaga edasi Phi Phile. Kuna tuul oli suur ja laev kõikus, siis ma kartsin päris hirmsasti.
Me ööbisime Viikingite külas ja õhtul käisime rannas tuleshowd vaatamas. Järgmisel päeval tegime matkates saarele tiiru peale ja käisime ka snorgeldamas ja paadist vettehüppeid tegemas :) Väga tore reis oli!
Vennal sai oktoobri lõpus koolivaheaeg läbi ja mul on ka nüüd rahulikum lasteaias jälle käia :)) Muidu oli ikka nii, et ma ei tahtnud ega tahtnud lasteaeda minna, kui teadsin, et venna saab terve päeva kodus olla...
Oktoobri viimasel reedel (29.10) oli meil lasteaias Halloweeni pidu. Mina sain endale kiisu kostüümi. Mul olid kõrvad, saba ja kikilips. Küüned värvisime mustaks ja nöopeale joonistasime vurrud :)Mul on lasteaias uus sõbranna. Tema nimi on Grace. Ta on 5 aastane, just nagu mina. Ma olen päris tihti tema juures mängumas käinud ja siis ööseks jäänud. Tal on ka õde - Summer. Nende ema on tailane ja isa inglane, niiet me räägime inglise keeles.
Siin on kaks videot, meie mängimistest :)

Olge siis tublid ja kirjutamisteni!

Liis MariiKommentaare ei ole:

Postita kommentaar