laupäev, 19. juuni 2010

Ma olen viiis!

Ma olen nüüd suur tüdruk - sain 5!
Tegin 17 juuni hommikul silmad lahti sellepeale, et emme, issi ja venna tulid lauluga minu tuppa. Neil olid käes lilled, tort 5 küünlaga ja kingitused. Ohh. Kõik kallistasid ja soovisid õnne ja ma pidin küünlad tordilt ära puhuma, kuid mis soovi sa jõuad nii unise peaga mõelda. Ühe pisikese soovi ma siiski soovisin :)
Sünnipäeva hommikud on lahedad! Ma sain endale selle, mis olin tahtnud - tõukeratta. Kift! Venna lubas ka raha koguma hakata, ta tahab ka sellist. Hihiii ei tea kuidas tal see õnnestub, kui ta sööb iga päev koolis oma taskuraha eest 5 jäätist :D
Ühesõnaga, sõime torti ja juba oligi kiiresti kiiresti vaja lasteaia bussi peale minna. Aga ma teadsin, et õhtul ootab mind suur pidu. Kutsusin lasteaiast kõik lapsed ja kõik oma kasvatajad ka.
Issi tuli mulle lasteaeda natukene varem järgi ja ma hakkasingi külalisi ootama.
Vahepeal helistasime läbi Skype vanaema Siirile, sest ka temal oli sünnipäev. Soovisime kordamööda õnne ja siis hakkas Margus mulle luuletust lugema, mis ta minu jaoks ise kirjutanud oli :) Ja minu tädi Heidi ka helistas mulle läbi skype ja soovis õnne! Tehnikasajand ikka :))
Klõpsake luuletuse peale, siis saate seda lugeda!Kui meil helistatud oli, hakkasime lõpuks külalisi ootama. Kuigi kutse peal oli ilusti kirjas, et pidu algab kell 5, polnud mitte ühtegi hingelist kuskil näha. Nagu issi ütleb, see on Thai time...esimene külaline tuli 5.20 ja see oli Eesti tädi Liisa :)
Ja siis ülejäänud sõbrad tulid kõik korraga :) Ma sain väga palju vahvaid kingitusi ja isetehtud kaarte. Enamus kingitusi oli muidugi nukud :)
Sõime ja mängisime ja kimasime kordamööda minu uue tõukerattaga ringi. Vahepeal hüppasime autokastides, aga emme sattus peale ja lõbu oli läbi. Mina seekord basseini ei viitsinud minna, aga paljud lapsed tegid seda siiski.
Emme tellis ühest Tai restoranist mõned tai toidud ka, sest kui on nii palju erinevaid inimesi, siis ei tea, mida kõik süüa tahaksid. Mina ise tegin täidetud munad ja need maitsesid küll kõigile hästi :) Kui soolane toit oli söödud, tulid köögist emme ja issi kahe! tordiga. Mõlemal põles 5 küünalt, nagu oleks kaks sünnipäevalast olnud. Hihiiii, aga need mõlemad olid siiski minule.
Miks kaks torti? Kuna külalisi oli palju ja nagu teada, tahab iga laps vähemalt 2 torditükki, eriti kui tegemist on jäääääätisetordiga... nämmmm :)
Väikesed külalised läksid kell 8 koju ja kell 9 olin ma juba nii väsinud, et pugesin oma voodisse värvilisi unenägusid vaatama.
Ma jäin oma sünnipäevaga väga rahule!

Suuuur suur aitäh kõikidele külalistele ja õnnitlejatele, sest ilma teieta ei oleks sünnipäevad need õiged ju.
Emme luges mulle järgmisel päeval ette nii palju õnnesoove minu Eesti sõpradelt, et...ohhh neid oli ikka tõesti palju :)


Nii tore, kui sul on sünnipäev!

Kirjutamisteni ja päikest!!!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar