kolmapäev, 9. juuni 2010

Juuni

Tere!

Mitmed inimesed on avaldanud soovi, et ma paneksin huvitavaid videosid ülesse.
Meil siin uues kodus on nii aeglane net, et emme on korduvalt proovinud mu laule ja lugemisi ja ujumisi üles laadida. Kuid tulutult. Kuni tänaseni :) Aega võttis aga asja sai!

Vahepeal olen veel päris palju uusi laule selgeks õppinud ja inglise keeles lugemine ja kirjutamine läheb mul ka päevast päeva ainult paremaks. Kodus räägin tihti emme ja issiga inglise keeles, sest nii on palju vahvam.
Mul on siin naabritüdruk Lucy, kelle ema on tai ja isa inglane. Temaga ma ka räägin ja mängin inglise keeles. Saame kõik oma mängud mängitud.

Vahepeal on meil siin madalhooaeg kätte jõudnud, mis tähendab, et loodus on väga roheline ja ilus, sest meil sajab siin vihma. Ikka iga päev. Päike pole ka kuskile kadunud, nii nad siin on, kord päike, siis vihm, jälle vihm ja päike. Sellest pole midagi hullu, kuna ma saan iga päev koolibussiga lasteaeda ja tagasi :)

Vennal oli 31 mai sünnipäev. Vahva pidu oli, sest venna oli päris palju lapsi külla kutsunud. Mulistasime basseinis, tegime õhupallidest veepomme, sõime ja jõime. Kuna vennal juhtus see aasta olema sünnipäev esmaspäevasel päeval, siis lõppes laste jaoks pidu kell 21. Aga sellest polnud midagi, sest me olime kõik üpris väsinud.

Nüüd ootan ma enda sünnipäeva. Sinna on veel tervelt 8 päeva aega. Raske on, kui sünnipäev on teistest kõige viimasena. Issi on sündinud veebruaris, tema alustab. Siis tuleb 31 mai venna sünnipäeva, emme oma on 10 juuni ja siis minu ja minu vanaema Siiri sünnipäev on 17 juuni.
See aasta tellisin ma sünnipäevaks tõukeratta, 3 rattaga. Praegu me sõidame Lucy omaga, aga päris tihti on ta kade ja ei luba seda mulle :S Kui ma enda oma saan, et pea ma kellegi käest luba küsima kui sõita tahan! Lahe!

Siin siis mõned videod ;)

Päikest teile ja kirjutamisteni!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar